Zajmuję się fizjoterapią, bikefittingiem i kolarstwem.

Pracuję z pacjentami ortopedycznymi oraz w bólu przewlekłym. Optymalizuję Wasze pozycje na rowerze, przywracam komfort i radość z jazdy.

Pomagam początkującym wejść w świat kolarstwa, a bardziej zaawansowanym doskonalić swoje umiejętności w ramach obozów rowerowych.

Fizjoterapia

Jestem terapeutką manualną wg koncepcji Maitland. Pracuje z pacjentami przed i po zabiegach ortopedycznych, a także w przewlekłych stanach bólowych oraz przeciążeniowych narządu ruchu.

W swojej pracy zwracam dużą uwagę na dokładne poznanie problemu pacjenta, diagnostykę funkcjonalną oraz zaangażowanie pacjenta w proces rehabilitacji. Łączę terapię manualną z ćwiczeniami i treningiem medycznym.


Stale uzupełniam swoją wiedzę w oparciu o EBM (evidence based medicine) uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Pracuję w dwóch gabinetach fizjoterapeutycznych w Gdańsku: VeloLAB oraz The Better Physio.

Bikefitting

bikefitting agata

Moja praca, to moja pasja. Tak! Mogę to powiedzieć! 

 

Bo to z pasji do kolarstwa i aktywnego trybu życia kilka lat temu podjęłam decyzję o przebranżowieniu się.  Teraz robię to co uwielbiam, to, o czym marzyłam i to, co sprawia mi dużo satysfakcji i jest moją misją. 

 

Pomagam Wam w powrocie do sprawności po kontuzjach, przywracam Wam komfort w jeździe na rowerze, rozwiązuję niebanalne przypadki, tłumaczę „co,  jak i dlaczego” oraz  odpowiadam na Wasze pytania.

 

Jeżeli czujesz, że z Twoją pozycją na rowerze jest coś nie tak, szukasz dodatkowych watów lub po prostu (w końcu) jazdy w komforcie bez bólu – zapraszam na bikefitting lub bikesizing w VeloLAB w Gdańsku.

Obozy rowerowe dla kobiet

Jestem instruktorem kolarstwa oraz indoor cycling z wieloletnim doświadczeniem. Przez lata prowadziłam indywidualne przygotowanie treningowe kolarzy i triathlonistów. Realizowałam treningi indywidualne i grupowe treningi z techniki jazdy na rowerach szosowych dla kobiet.

Aktualnie prowadzę obozy rowerowe dla kobiet w ramach Women’s Adventure Camp

 

Obozy kierujemy do początkujących jak i średniozaawansowanych kolarek. Podczas wyjazdów gwarantujemy nie tylko świetne trasy i atmosferę, ale również warsztaty np. z wymiany dętki, czyszczenia napędu czy podstawowych napraw w rowerze.