CO ROBIĘ

Swoje działania kieruję w dużej mierze do kobiet - ale nie tylko!

Pomagam początkującym wejść w świat kolarstwa, a bardziej zaawansowanym doskonalić swoje umiejętności. Niezależnie od tego , w którym miejscu przygody z kolarstwem jesteś, może znajdziesz tutaj coś interesującego dla siebie?

bikefitting agata

Bikefitting & fizjoterapia

Moja praca, to moja pasja. Tak! Mogę to powiedzieć! 

Bo to z pasji do kolarstwa i aktywnego trybu życia kilka lat temu podjęłam decyzję o przebranżowieniu się.  Teraz robię to co uwielbiam, to, o czym marzyłam i to, co sprawia mi dużo satysfakcji i jest moją misją. 

Pomagam Wam w powrocie do sprawności po kontuzjach, przywracam Wam komfort w jeździe na rowerze, rozwiązuję niebanalne przypadki, tłumaczę „co,  jak i dlaczego” oraz  odpowiadam na Wasze liczne pytania podczas terapii i bikefittingów. 

Jeżeli czujesz, że z Twoją pozycją na rowerze jest coś nie tak, szukasz dodatkowych watów lub po prostu (w końcu) jazdy w komforcie bez bólu – zapraszam na bikefitting lub wizytę w VeloLAB w Gdańsku.

treningi kolarskie dla kobiet

Treningi szosowe dla kobiet

To cykl 12 treningów, które odbywają się od kwietnia do września w wybrane soboty miesiąca. 

Podczas tych spotkań uczę dziewczyny bezpiecznej jazdy w grupie oraz doskonalimy elementy techniczne takie jak np. pokonywanie zjazdów, podjazdów, zakrętów, oraz dobór pozycji i kadencji w zależności od warunków. Zadania realizujemy w grupie oraz indywidualnie. Na tym treningu nie nabijamy kilometrów, a skupiamy się na elementach, na które zwykle nie ma czasu.

Trening odbywa się na Pętli Reja w Sopocie, dzięki czemu nie ma ryzyka odpadnięcia od grupy, a ruch samochodowy jest ograniczony.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów znajdziesz na moim Facebooku.

praktyczny warsztat rowerowy

Praktyczny Warsztat Rowerowy

To praktyczne warsztaty, podczas których wraz ze sklepem Giant Wrzeszcz w Gdańsku uczymy jak wykonywać podstawowe czynności przy rowerze, żeby były łatwe, szybkie i przyjemne.  Dzięki tym warsztatom podstawowe czynności przy rowerze wykonasz samodzielnie, bez pomocy serwisu rowerowego. Podczas warsztatów każdy z uczestników ćwiczy na swoim rowerze.

Do tej pory zrealizowaliśmy warsztaty z:

1. Praktyczny Warsztat wymiany dętki
2. Praktyczny Warsztat czyszczenia napędu

Informacje o najbliższych warsztatach również znajdziesz na moim Facebooku.

trening indywidualny

Moja pierwsza szosa

Jeżeli nigdy nie próbowałeś roweru szosowego, zastanawiasz się czy ten rodzaj roweru jest dla Ciebie, masz wątpliwości jaki rodzaj szosy wybrać – to te spotkania są właśnie dla Ciebie!

Całość polega na tym że Ty wypożyczasz ze sklepu Giant Wrzeszcz wybrany rower marki LIV lub Giant (z floty testowej), a ja zabieram Cię na 1,5 godz. wspólnej jazdy, podczas której przekazuję Ci maksymalnie dużo informacji dotyczących jazdy na rowerze szosowym, tak żebyś już nawet po jednym spotkaniu z szosą mógł ocenić, czy to jest TO. Nie musisz nic kupować, ani do niczego się zobowiązywać – po prostu przyjdź i spróbuj!

O terminach i dostępnych rowerach informuję na Facebooku lub drogą mailową.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące treningów, warsztatów, czy testów – pisz śmiało!
Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Zapytania kieruj na:

sobota.aga@gmail.com