WSPÓŁPRACA

Jako Ambasadorka marki LIV korzystam z rowerów oraz akcesoriów marki Liv, która jest siostrzaną marką firmy Giant i produkuje sprzęt dedykowany kobietom.
Obecnie jeżdżę na rowerze szosowym Enviliv Advanced PRO 1 Disc z 2020 roku oraz rowerze gravelowym Devote Advanced 1 z 2021 roku.
Jestem też autorką tekstów w sekcji Poradniki na stronie Liv Polska oraz współtworzę społeczność #LivCommited.

2 rok z rzędu przy sklepie odbywają się Treningi szosowe dla kobiet. W sumie zrealizowaliśmy już 24 treningi dedykowane kobietom, w których wzięło udział około 30 kobiet. Podczas treningów dziewczyny nauczyły się jak bezpiecznie poruszać się na rowerze szosowym w ruchu ulicznym oraz w grupie, a także szlifowały swoje umiejętności techniczne.

Stworzyliśmy też pierwsze tego typu spotkania jak Moja pierwsza szosa, gdzie początkujące dziewczyny mogą jednocześnie wypożyczyć rower i przejść pierwszy instruktaż z jazdy na rowerze szosowym pod czujnym okiem doświadczonej osoby. 

Zorganizowaliśmy także 4 spotkania w ramach Praktycznych Warsztatów, w których wzięło udział w sumie około 40 osób. Podczas warsztatów kursanci nauczyli się samodzielnie wymieniać dętkę w kole, dowiedzieli jak zrobić to bez użycia łyżek oraz jak uniknąć ponownego przebicia dętki. Omówiliśmy też podstawy dbania o napęd roweru, czyli jak czyścić rower by się nie narobić, a jednocześnie przedłużyć żywotność naszego sprzętu. Spotkania cieszyły się z bardzo dużym zainteresowaniem!

OPINIE O TRENINGACH I WARSZTATACH

Dużo techniki w przystępnej formie. Widać dużą wiedzę trenerki popartą doświadczeniem. Cierpliwość i opanowanie pozwalają okiełznać nasze żeńskie energetyczne charaktery. Dzięki treningom czuję się pewniej na rowerze i zwracam uwagę na szczegóły. Można powiedzieć, że po kilku latach odkrywam jazdę na rowerze szosowym na nowo.
Agnieszka
Już po pierwszym treningu u Agaty okazało się, że pracy będzie dużo. Teraz, po roku treningów, pewnie wyruszam w trasy, a kondycja znacznie się poprawiła. Po roku jazdy na szosie byłam na zgrupowaniu w górach i... wracam tam za parę tygodni, bo tak mi się spodobało! Duża dawka wiedzy oraz sympatyczne towarzystwo sprawia, że z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania.
Asia
Szukając czegoś innego niż zwykłe ustawki szosowe trafiłam do Agaty na treningi i to był strzał w dziesiątkę! W końcu nie boję się napić z bidonu podczas jazdy i czuję się dużo pewniej podczas jazdy w grupie. Agata ma super podejście i przekazuje wiedzę bardzo przystępny sposób. Dziewczyny musicie tutaj być!
Ania

Dzięki Mariuszowi i jego niezwykłej ceramice, kawa którą piję, jest jeszcze bardziej kolarska niż zwykle. Właściciel tej niezwykłej ceramiki bolesławieckiej przygotowuje ją ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest unikalny. Idealne na prezent dla zapalonego kolarza lub jako wyposażenie sklepu rowerowego. 

Powołując się na sobotanakole i dokonując zakupu kilku egzemplarzy możesz liczyć na dodatkowy rabat. 

W numerze 07-08/2020 magazynu BIKE ukazał się wywiad ze mną po ultramaratonie Pomorska500, który był moim debiutem w tego typu wyścigach, i w którym zajęłam 2 miejsce wśród kobiet. 

Byłam gościem 6 odcinka podcastu Oli Korylczuk pt. Kobieta w sporcie. W trakcie spotkania porozmawiałyśmy o tym czy damskie rowery to tylko marketing i ładne malowanie, jest jakaś różnica między męskim a damskim rowerem, jak dobrze dobrać rozmiar ramy, jak wyglądają treningi dla kobiet, które prowadzę oraz co i jak się zmienia w kolarstwie kobiet.

Zapraszam Cię do wysłuchania TUTAJ.

SPOTKAJMY SIĘ!

Jeżeli masz pomysł na wspólny projekt, materiał, czy cokolwiek co jest związane z tematyką rowerową – przedstaw mi swój pomysł. 

Jeżeli tylko nasze wizje będą się pokrywały, to na pewno się dogadamy. 

Jestem osobą, która angażuje się w powierzone zadania na 100%, dlatego interesują mnie tylko konkretne

i jasne warunki współpracy. Wszystko po to, aby nasz wspólnie poświęcony czas był jak najbardziej efektywny dla obu stron. 

Wszelkie propozycje lub sugestie kieruj na sobota.aga@gmail.com 

Współpraca: